Vláknový laser FIBER LF3015EP4/EU-1500W
Laserová řezačka s otevřeným zdrojem o výkonu od 1000 W do 3000 W, vybavená komponenty od světových výrobců, umožňuje rychlé řezání plechů o rozměrech 1500x3000 mm. Vláknový laser NAVRŽENÝ a sestavený v POLSKU. Konfigurujeme lasery podle individuálních potřeb zákazníka.
S DPH
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás rychle pro více informací o produktu.
Největší výhody laseru jsou039a73560fbe7eae4669c1087eef0ccf20403ea1.png
  • bezporuchové optické vlákno
  • žádné opotřebitelné díly
  • Vláknový laserový zdroj zabírá přibližně o 1/3 méně místa
  • Vysoká energetická účinnost - 100 000 provozních hodin
  • Univerzální použití (speciální plechy, černá a nerezová ocel, měď, mosaz, hliník, titan)
Laserové vlákno
  • zvyšuje produktivitu o 80 %
  • snižuje servisní náklady o 70 %
  • Ušetří 80 % energie
  • Ušetří energii až o 80 %
  • Minimalizuje spotřebu plynu
  • Ušetří prostor v hale až o 30 %
  • 4875a3001988f565bd34f8ef48151be1580c352c.png
976210bfa1f226ae4db9e80f0e9e85b737b85de0.png
  • Dlouhá životnost
  • Větší rozsah nastavení Rozsah nastavení -10 mm ~ + 10 mm, přesnost 0,01 mm, vhodné pro různé typy břitových destiček 0 ~ 20 mm.
  • Autofokus (nad 1500 W) - Automatické zaostřování - software automaticky nastavuje zaostřovací čočku při řezání desek různé tloušťky. Rychlost automatického nastavení ostření je desetkrát rychlejší než manuální nastavení.
3.png
Design screen
jasu a nižší odrazivostí a také vyšší odolností.
Svařované lůžko z obdélníkových profilů4586b877f3f7e56f41b7bfdb6ce75dc11926ffad.png
Parametry řezu
tabela_lasery.png
Skutečný výkon se může lišit v závislosti na technických podmínkách a použitých materiálech.
66bcf5e6692f17d553d2277754f7d189cd241a46.png
1. Hlava RAYTOOLS
2. Lineární vodítka: HIWIN
3. Ozubená kola a převodové lišty: YYC
4. servomotory: DELTA
5. Převodovka MOTOREDUCER
6. pneumatické komponenty: SMC
7. Elektronické komponenty, jako jsou stykače, relé, senzory od firem: Schneider, OMRON, IDEM
8. software CypCut
9. chladicí zařízení (vodní chladič): S&A
10. stabilizátor napětí: TNS
Video prezentace
PRACOVNÍ PROSTOR
1500x3000 mm
Výkon
1500W (opcja: 1000W, 2000W, 3000W)
OPAKOVATELNÁ PŘESNOST POLOHOVÁNÍ
±0.02 mm/m
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST
40 m/min
ROZMĚRY
3800x2180x2000mm
PŘÍKON
400V 50Hz